Blaszane domki na narzędzia ogrodowe

Domek ogrodowy 2x2,5 metra z wysuniętym dachem, kolor RAL6020, drzwi i dach RAL8017 - www.cgt.com.pl

Każdy posiadacz większego czy nawet małego ogrodu zdaje sobie doskonale sprawę z tego jak wiele narzędzi jest potrzebnych do utrzymania go w odpowiednim stanie. Przepełnione garaże i piwnice to rzeczywistość niejednego właściciela domu, dlatego zamiast upychać kolejne narzędzia w tego typu miejscach warto zastanowić się nad nabyciem domku ogrodowego. Są one bardzo praktycznym rozwiązaniem, prezentują się naprawdę dobrze i co najważniejsze – domki ogrodowe oferowane przez naszą firmę są po prostu solidne!

 

Domek ogrodowy klasy PREMIUM z blachy drewnopodobnej ZŁOTY DAB, z bocznym zadaszeniem - www.cgt.com.plDlaczego warto wybrać metalowy domek na narzędzia ogrodowe?

Domki ogrodowe wykonane ze stali do tej pory nie cieszyły się zbyt dużą popularnością pośród osób decydujących się na zakup tego typu konstrukcji. Wiązało się to przede wszystkim z ich mało estetycznym wyglądem, co jednak w ostatnim czasie bardzo się zmieniło. Nasza firma dba bowiem o to aby każdy z naszych klientów mógł zakupić taki domek ogrodowy, który w każdym calu spełni jego oczekiwania. Dlatego też, w naszej ofercie znajdują się również domki, które doskonale imitują drewno.

Domek ogrodowy klasy PREMIUM z blachy drewnopodobnej ORZECH - www.cgt.com.plW swojej ofercie posiadamy blachy w kolorze ZŁOTY DĄB oraz CIEMNY ORZECH.

Zaletami domków ogrodowych wykonanych ze stali są przede wszystkim ich wytrzymałość i praktyczność użytkowania. W przeciwieństwie do konstrukcji z plastiku czy drewna, utrzymanie ich w czystości jest niezwykle proste i nie sprawia większych problemów właścicielom. Nie wymagają one stosowanie specjalnych środków czystości czy ochrony, co na przykład w przypadku drewna jest koniecznością. Są one również niezwykle odporne na warunki zewnętrzne, takie jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Przez lata utrzymują świetny wygląd i doskonale nam służą.

Domek ogrodowy klasy PREMIUM z blachy drewnopodobnej w kolorze ORZECH, nity w kolorze blachy - www.cgt.com.plDomek ogrodowy, altanka działkowa 3x4 metra z dachem dwuspadowym, kolor zielony RAL6020 - www.cgt.com.plDomek ogrodowy, altanka działkowa 3x4 metra z dachem dwuspadowym, kolor brązowy RAL8017 - www.cgt.com.pl

Warto pamiętać, że oferowane przez naszą firmę domki ogrodowe w trosce o zadowolenie klientów wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które są wyjątkowo trwałe.

Domek ogrodowy, altanka działkowa 4x6 metra z dachem dwuspadowym, kolor RAL1002, dach czerwony RAL3011 - www.cgt.com.plDomek ogrodowy z werandą 7x4 metra, dach dwuspadowy, kolor RAL8017 - www.cgt.com.pl Domek ogrodowy z zadaszeniem 4x3 metra, kolor RAL1002, dach i drzwi brązowe RAL8017 - www.cgt.com.pl

Zapewniamy również szybki transport zamówionych konstrukcji do klienta oraz profesjonalny montaż, dzięki czemu nie muszą Państwo zajmować się tym na własną rękę.

Domek ogrodowy podwójny z zadaszeniem 4x3 metra, kolor zielony RAL6020, drzwi i dach czarny RAL9005 - www.cgt.com.plDomek ogrodowy 4x3 metra z dachem dwuspadowym, kolor biały RAL9010m dach i drzwi RAL8004 - www.cgt.com.plDomek ogrodowy 4x4 metra z werandą 4x2 metra, dach dwuspadowy, kolor zielony RAL6020, dach i drzwi brazowe RAL8017 - www.cgt.com.pl

Zakup w naszej firmie to dobra inwestycja i gwarancja pełnej satysfakcji z dostarczonych przez nas produktów.

 

 

GALERIA DOMKI OGRODOWE

                                              

ZOBACZ TAKŻE:

-> GARAŻE Z OBRÓBKĄ BLACHARSKĄ [KLIKNIJ]

-> OTWORY POD OKNO W GARAŻU [KLIKNIJ]

-> NITY W KOLORZE BLACHY [KLIKNIJ]

celebre ceasuri rolex fake sunt cunoscute pentru premium.

szakterületünk a népszerű luxus rolex replica

replica watches greece ΗΠΑ μέσα από την αναζήτηση της μεγαλύτερης κατηγορίας, ένα πραγματικά τέλειο μείγμα που εμπλέκεται για να ανακαλύψετε ξεχωριστή συναρπαστική μόδα.

exakt replica watches träningspersonal kvalificerad personal.