Garaże akrylowe | Konstrukcje stalowe

Garaż akrylowy to jeden z podstawowych produktów oferowanych przez firmę CGT. Konstrukcja garaży, podobnie jak w przypadku garaży ocynkowanych, jest standardowo wykonana z kątowników i ceowników zimnogiętych o przekrojach od 25 do 45 mm i grubości ścianki 2 mm. Przy typowych konstrukcjach standardowo stosujemy również wzmocnienia dachów, drzwi i bram garażowych z profili zamkniętych o odpowiednich przekrojach. Szkielet konstrukcji jest wstępnie zabezpieczony farbą przemysłową Malcor A w kolorze brązowym. 

Do szkieletu przynitowana jest blacha akrylowa panelowa, trapezowana T-7 w wybranym kolorze z palety RAL. W stałej ofercie posiadamy około 16 kolorów blach akrylowych, które można dowolnie łączyć. Wstępną wizualizację zamawianego garażu, z uwzględnieniem kolorów blach, można zobaczyć w naszym konfiguratorze. Łączenie dwóch kolorów blach na różnych elementach garażu (dach, brama, ściany, drzwi, okucia) nie zmienia jego ceny.

 

 

     Przekrój poprzeczny kątownika - ang. bracket           Przekrój poprzeczny profila zamkniętego - ang. steel profile  

Konstrukcję dachu stanowią belki wykonane z profili zamkniętych 30x50 lub 40x60. Poszycie dachu wykonujemy z blachy trapezowanej T-14.

Opcjonalnie oferujemy również możliwość wykonania konstrukcji garażu w całości z profili zamkniętych 30x40 i 30x30 mm oraz wykonanie poszycia z blach akrylowych w 14 kolorach z palety RAL lub blach drewnopodobnych. Połączenie tych wszystkich opcji, wraz z nitami w kolorze RAL dopasowanym do koloru blachy i obróbkami blacharskimi narożników, tworzy nową linię produktową  GARAŻE PREMIUM. Linia ta jest skierowana do bardziej wymagających Klientów, którym zależy na wyjątkowej estetyce.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ PODANYCH PONIŻEJ GARAŻY

GALERIA GARAŻE AKRYLOWE

 

                                                                             

 

ZOBACZ TAKŻE:

-> GARAŻE Z OBRÓBKĄ BLACHARSKĄ [KLIKNIJ]

-> OTWORY POD OKNO W GARAŻU [KLIKNIJ]

-> NITY W KOLORZE BLACHY [KLIKNIJ]