Garaże blaszane Wielkopolska | CGT

Bezpłatny transport garaży wielkopolska, PoznańGaraże blaszane Wielkopolska

W raz z rozwojem postanowiliśmy rozszerzyć działalność naszej firmy na cały obszar województwa wielkopolskiego. Realizujemy zamówienia zarówno w samym Poznaniu jak i w miejscowościach ościennych a także we wszystkich powiatach wielkopolskiego (Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Rawicz, Słupca, Szamotuły, Środa Wielkopolska,Śrem, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów ).

Dzięki szerokiej ofercie i dużemu obszarowi działania zyskaliśmy duże zainteresowanie naszymi produktami na tym terenie. Nasza oferta przyciąga korzystną ceną, solidnością wykonania oraz krótkim terminem realizacji.

 

Standardowy czas oczekiwania na garaż w sezonie czyli w czasie od marca do końca listopada wynosi od 3 do 14 dni. W czasie zimowym okres oczekiwania jest wydłużony i wynosi do 30 dni.

Transport garaży gratis

Oferowane przez nas produkty dostarczamy własnym transportem a także zapewniamy ich profesjonalny montaż u Klienta. Zamówienia można składać osobiście, telefonicznie oraz mailowo.

Dla naszych Klientów oferujemy dogodne formy płatności dlatego oprócz rozliczeń gotówkowych i przelewowych udostępniliśmy Państwu sprzedaż ratalną naszych produktów za pomocą znanego i uznanego systemu ratalnego Credit Agricole (dawniej Lucas). Wszelkie formalności można załatwić na odległość kontaktując się telefonicznie z naszym konsultantem, a umowę kredytową podpisuje się w dniu montażu.

Garaże blaszane na raty Credit Agricole

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty