Garaże blaszane ocynkowane | Producent CGT Konstrukcje stalowe

Garaż ocynkowany jest podstawowym produktem oferowanym przez firmę CGT. Konstrukcja garaży jest wykonana standardowo z kątowników i ceowników zimnogiętych o przekroju od 25 do 45 mm i grubości ścianki 2 mm. Konstrukcja dachu jest standardowo wzmocniona belkami z profili zamknietych o przekroju 30x50 lub 40x60. Konstrukcje są wstępnie zabezpieczone farbą przemysłową Malcor A w kolorze brązowym. 

Do szkieletu przynitowana jest blacha panelowa, trapezowana T-7. W opcji garaży PREMIUM stosujemy nity w kolorze blachy.

 

      Przekrój kątownika równoramiennego, ang. bracket        Przekrój poprzeczny profila zamknietego - ang. steel profile    

 

Opcjonalnie oferujemy również możliwość wykonania konstrukcji garażu w całości z profili zamkniętych 30x40 i 30x30 mm oraz wykonanie poszycia z blach akrylowych w 14 kolorach z palety RAL lub blach drewnopodobnych. Połączenie tych wszystkich opcji, wraz z nitami w kolorze RAL dopasowanym do koloru blachy i obróbkami blacharskimi narożników, tworzy nową linię produktową PREMIUM. Linia ta jest skierowana do bardziej wymagających Klientów.

 

GALERIA GARAŻE OCYNKOWANE

 

                                                                                 

 

ZOBACZ TAKŻE:

-> GARAŻE Z OBRÓBKĄ BLACHARSKĄ [KLIKNIJ]

-> OTWORY POD OKNO W GARAŻU [KLIKNIJ]

-> NITY W KOLORZE BLACHY [KLIKNIJ]

celebre ceasuri rolex fake sunt cunoscute pentru premium.

szakterületünk a népszerű luxus rolex replica

replica watches greece ΗΠΑ μέσα από την αναζήτηση της μεγαλύτερης κατηγορίας, ένα πραγματικά τέλειο μείγμα που εμπλέκεται για να ανακαλύψετε ξεχωριστή συναρπαστική μόδα.

exakt replica watches träningspersonal kvalificerad personal.